facebook

Zawarto�� tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash 

Witamy na oficjalnej stronie zespołu


      Witamy na oficjalnej stronie zespołu. Możesz tutaj zapoznać się z naszymi dźwiękami, zobaczyć zdjęcia, obejrzeć teledyski, a jeśli interesują Cię nasze usługi, możesz skorzystać z działu kontakt. Beat Magic to projekt muzyczny, którego twórcą jest producent, muzyk, kompozytor, aranżer i wokalista Emil Jeleń. Grupa istnieje od 1995 roku i ma na swoim koncie wiele osiągnięć muzycznych. Długoletnie doświadczenie na scenie oraz w studio owocuje znakomitymi produkcjami muzycznymi, które podbijają serca wielu słuchaczy.

Zapraszamy do oglądania witryny  Beat Magic - Świat na głowie (Official Video)
       Już jest!!! Oto premiera na 2015 rok - utwór "Świat na głowie"
To piosenka o bardzo pozytywnym przekazie, zachęcająca do poszukiwania szczęścia i optymizmu.
Energia i uśmiech dla wszystkich. Gorąco polecam Beat Magic.
     BEAT MAGIC Świat na glowie MAKING OF
       Zapraszamy do obejrzenia reportażu z planu najnowszego klipu grupy BEAT MAGIC do piosenki ŚWIAT NA GŁOWIE.      Nasza propozycja na grudniowe wieczory - "Znowu mamy święta"
       Zapraszamy do słuchania i oglądania świątecznego klipu z utworem "Znowu mamy święta". Utwór napewno świetnie wkomponuje się w zimowe wieczory. Poniżej zamieszczamy klip z wyżej wspominanym utworem.      Najnowsza propozycja na 2014 - "Wypożyczalnia szczęścia"
        Zapraszamy do oglądania najnowszego klipu z utworem "Wypożyczalnia szczęścia". Utwór ten to duża porcja wysmienitej muzyki oraz przykład wspaniałego połączenia instrumentów elektronicznych z dobrze brzmiącymi gitarami. Poniżej zamieszczamy klip z wyżej wspominanym utworem. Więcej informacj w dziale video.      Beat Magic - Ma klasę i styl
       Zapraszamy do obejrzenia najnowszego teledysku Beat Magic.      Klip "Lecimy"już dostępny !!!
       "Lecimy", to piosenka o chłopaku, który spotyka dziewczynę i proponuje swojej wybrance, żeby polecieli razem. I chociaż przed lądowaniem para przeżywa naprawdę mocne turbulencje, to okazuje się że tam, nad chmurami, było naprawdę przyjemnie! Tylko czy na pewno zakochanemu chłopakowi chodzi o lot samolotem? Odpowiedzi szukajcie w tej piosence! A w klipie bardzo ciekawa historia i wspaniałe  ujęcia z lotu ptaka, to naprawdę trzeba zobaczyć !!!      Premiera nowego klipu
       Z wielką przyjemnością przedstawiamy Wam oficjalną polską wersję utworu “I like Chopin” z repertuaru Gazebo w naszym wykonaniu.
Piosenka nosi tytuł “W cieniu wierzb” i pochodzi z najnowszego albumu, który ukaże się 15 Kwietnia !!!!!!